• Slide 1

    Drukarnia

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Wydruki


Najwyższa jakość

BANERY REKLAMOWE, MESCH

Oferujemy wydruk banerów reklamowych na bardzo wytrzymałym materiale powlekanym o splocie 1000x1000, jest to materiał, który sprawdza się nie tylko w okresie letnim ale nie pęka, nie łamie się także w okresie zimowym. Wydruk metodą UV na maszynie do 5 m szerokości w jednym kawałku, wydruk matowy, odporny na warunki atmosferyczne nawet 3 lata. Wydruk nie ściera się ani nie traci kolorów. Banery są matowe co nie powoduje refleksów, ani nie odbija światła jak błyszczące banery konkurencji. Banery wykańczamy oczkami z blachy nierdzewnej fi 12 mm co 50 cm standardowo lub inaczej na życzenie Klienta, co zapobiega powstawaniu rdzawych zacieków, wzmocnione są zgrzewem po całym obrysie. Banery oferujemy w atrakcyjnych cenach, negocjowalnych przy większych ilościach (od 100 m2).

ONE WAY VISION

Oferujemy wydruk na markowych foliach one way vision o śnieżno białym odcieniu, wydruk w jakości foto 1440 dpi tuszami na bazie rzywic, trwałość wydruku na warunki atmosferyczne do 3 lat bez potrzeby laminowania. Posiadamy certyfikat na używane farby, dzięki czemu wydruki bez ryzyka utraty zdrowia mogą być stosowane wewnątrz również w domu.

FOLIA MONOMERYCZNA, POLIMEROWA, POWLEKANA

Oferujemy wydruk na markowych foliach MACtak, Oracal, Avery itp. o śnieżno białym odcieniu, wydruk w jakości foto 1440 dpi tuszami na bazie rzywic, trwałość wydruku na warunki atmosferyczne do 3 lat bez potrzeby laminowania. Posiadamy certyfikat na używane farby, dzięki czemu wydruki bez ryzyka utraty zdrowia mogą być stosowane wewnątrz również w domu ponieważ są przyjazne dla środowiska. Na życzenie Klienta lub w przypadku zastosowania wydruków na pojazdach istnieje możliwość zafoliowania wydruku na profesjonalnych laminarkach. Wydruk foliowany jest folią a nie nietrwałym laminatem płynnym w kolorze mat lub połysk.

Dla calego asortymentu oferujemy również montaż.

<

Realizacje


Co drukujemy ?

baner reklamowy img

Fiat

Baner reklamowy

one-way-vision img

Citroen

Folia OWV.

portfolio img

Samochody

Folia.

portfolio img

Sklep z armaturą

Folia OWV.

portfolio img

Citroen

Folia.

portfolio img

Drukarnia

Wydruk na folii.

portfolio img

Kaseton

Folia.

portfolio img

Samochody

Folia wylewana.

portfolio img

Samochody

Folia.

portfolio img

Wydruk

Mesch