• Slide 1

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Kasetony Reklamowe


Oferujemy również kasetony reklamowe które jesteśmy w stanie wykonać w wielu formach, kolorach i rodzajach (grawerowane i oklejane). Kasetony ze względu na estetyczność, elegancje, trwałoś i wyrazistość cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Możliwości kasetonów są prawie nieskończone, są idealnym wyborem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw, mogą być równoległe jak i prostopadłe do ściany budynku, jesteśmy w stanie stworzyć kasetony zarówno trójwymiarowe jak i dwuwymiarowe, matowe i z połyskiem. większość z wymienionych można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Zastosowanie kasetony znajdują zarówno wśród przedsiębiorstw, oznaczeń osiedli, oznaczeń hal produkcyjnych, domów towarowych oraz galerii handlowych. Naszym głównym celem przy produkcji kasetonów jest przede wszystkim estetyka, elegancja, oraz wytrzymałość ze względu na fakt iż kasetony można montować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Idąc z duchem czasu a więc również biorąc pod uwagę ekologię do podświetlania naszych kasetonów używamy tylko podświetlenia LED które prócz zalet energooszczędnych jest również równomierne i występuje w dużej palecie barw. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, odpowiadając tym samym na wszystkie oczekiwania naszego Klienta.

Kaseton aluminiowy

Jest to konstrukcja składająca sie z profili aluminiowych które są malowane zdodnie projektem. Część frontowa to najcześciej plexi, tył jest zabudowany PCV. Oświetlenie jest oparte wyłącznie na technolgii LED, często wyposażone w czujnik zmierzchu. Konstrukcja może być jedno lub dwustronna. Montaż w w zależności od wersji, płasko lub prostopadle.

Kaseton z dibondu

Dibond to wysoka wytrzymałość i estetyka. Na konstrukcje kasetonu składa się, lico kopmozytowe na którym jest frezowana grafika klienta i stelaż. Lico jest wytworzone w taki sposób aby po zagięciu boków stanowić jedną całość, która jest umieszczna na wcześniej przygotowanym stelażu. Całość może być podświetlana od środka diodami LED.

kaseton

Salon optyczny

Kaseton
kaseton

Salon gier

Kaseton
kaseton

Bistro

Kaseton
kaseton

Osiedle

Kaseton aluminiowy
kaseton

Agencja Ochrony

Kaseton aluminiowy
kaseton

Salon optyczny

Kaseton z dibondu
kaseton

Salon gier

Kaseton z dibondu