• Slide 1

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Litery 3D


W naszej ofercie klienci znajdą również litery trójwymiarowe nieświecące. Zaczynając od małych formatów idealnie sprawdzających się wewnątrz budynków, aż po litery wielkoformatowe które dzięki zastosowaniu kontrastowych barw są równie łatwe do dostrzeżenia jak reklamy świecące. Nasze litery są produkowane z wytrzymałych i nieblaknących materiałów.

Tworząc litery trójwymiarowe nieświecące stawiamy duży nacisk na estetykę wykonania oraz prezentacje liter na tle, na którym będą się znajdować, dokładamy wszelkich starań aby pomimo tego że jest to reklama nieświecąca przykuwała uwagę klientów w takim samym stopniu jak litery podświetlane. Litery trójwymiarowe znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w branży gospodarczej lecz również jako dekoracje w domach oraz gabinetach, szczególnie w stylu industrialnym. Można ich również użyć jako ozdobnych oznaczeń pomieszczeń (np. nazwy sal konferencyjnych).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jak spełnić powyższe wymogi tak, aby byli państwo w stu procentach usatysfakcjonowani z naszych usług. Staramy się zawsze znaleźć rozwiązanie zaspokajające państwa wymogi.

Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, odpowiadając tym samym na wszystkie oczekiwania naszego Klienta.

Litery z plexi

Litery wykonane z plexi to nowoczesna forma reklamy. Plexi można łączyć również z innymi nowoczesnymi materiałami takimi jak styrodur, dibond i aluminium. Litery wycięte z plexi z uwagi na dużą odporność termiczną oraz mechaniczną, można z powodzeniem stosować na zewnątrz jak i wewnątrz. Plexi jest oferowane również w formie przezroczystej, doskonale zastępując szkło. Jedynym ograniczniem przy projektowaniu z tego materiału jest nasza kreatywność i pomysłowość. Przy pomocy plexiglasu tworzyć można szyldy, tabliczki przydzwiowe, litery montowane bezpośrednio na ścianę, litery przestrzenne. Plexi jest poddawane obróbce na cyfrowych urządzeniach o wysokiej skali dokładnosci takich jak laserowe plotery i frezarki numeryczne.

Litery ze styroduru

Styrodur to materiał podobny do styropianu jednak jest od niego o wiele twardszy a dzięki temu trwalszy. Produkuje się go w bardzo podobny sposób lecz w przeciwieństwie do styropianu posiada gładką strukturę. Ale mimo wszystko, jest od styropianu lepszy i zauważalnie droższy. W połączeniu z licem wykonanym z plexi lub dibondu nabiera ekskluzywnego wyglądu łatwego do utrzymania czystości. Najczęściej jest produkowany w płytach o grubości 2cm, 3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 7cm, 8cm, 10cm co w żaden sposób nie ogranicza wielkości ltery. Wycinanie styroduru odbywa się za pomocą plotera termicznego który z bardzo dużą dokładością radzi sobie z najbardziej skonplikowanymi kształtami. Montaż liter ze styroduru najlepiej wykonać za pomocą dobrego kleju montażowego.

Litery 3D

VelTech

Litery 3D
litery 3D

KronoSpan

Litery 3D
litery 3D

Celkar

Litery 3D
litery 3D

Factory

Litery 3D
litery 3D

Zegarmistrz

Litery 3D
litery 3D

Projekt

Litery 3D
litery 3D

Moda i Uroda

Litery 3D