• Slide 1

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Reklama na pojazdach


W jaki sposób zwiększyć zasięg dotychczasowych działań promujących Twoją działalność? Jak zwrócić uwagę odbiorców i zainteresować ich Twoją ofertą? Czy tego typu działania muszą wiązać się z drogimi kampaniami promocyjnymi? Oczywiście, że nie! Wystarczy odrobina kreatywności oraz zespół gotowych do działania ekspertów, których odnajdziesz w katowickiej Agencji Reklamowej EtnaArt. Proponujemy Ci oklejanie samochodów – częściowe i całkowite.

Co zyskasz? Przede wszystkim mobilną, wyrazistą i przyciągającą spojrzenia reklamę, która będzie pojawiała się wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Brak jakichkolwiek ograniczeń oraz możliwość dotarcia do praktycznie nieograniczonego grona odbiorców – to właśnie zapewni Tobie oklejanie samochodów.

Zyskasz również narzędzie będące doskonałą wizytówką Twojej działalności. Estetycznie wykonanie oklejenia samochodu pozwoli Tobie zaskoczyć potencjalnych klientów. Do realizacji projektów wykorzystujemy sprawdzone techniki i materiały – folie, które wyróżniają się wyjątkowa odpornością. Możesz więc mieć całkowitą pewność, że ani intensywne opady, ani zmienne temperatury, ani też silne oddziaływanie promieni słonecznych nie wpłynie na estetykę Twojej reklamy.

Częściowe lub pełne oklejenie pojazdu

Oferujemy naszym klientom oklejenie częściowe lub całościowe pojazdów. Do oklejania stosujemy tylko najlepsze folie polimerowe lub wylewane takich firm jak Oracal, 3M, MacTack, AVERY i inne. Posiadamy szeroką gamę folii jednolitych a w przypadku wydruku stosujemy trwały wydruk ekosolwentowy zawsze zabezpieczony laminatem w celu podwyższenia jego żywotności. Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów od 2001 roku i nie sposób zliczyć ilości wyklejonych przez nas samochodów.

Zmiana koloru auta

Zmiana kolorów auta poprzez oklejanie pojazdów folią to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, kosztownego i nieodwracalnego lakierowania samochodu. Z pozoru zwyczajna zmiana koloru auta to tak naprawdę najtańszy i najszybszy sposób na całkowite odświeżenie wyglądu pojazdu. Do wyklejenia stosujemy tylko najwyższej jakości folii polimerowych lyb wylewanych w szerokiej gamie kolorystycznej renomowanych firm takich jak Oracal, MACtac, 3M, Afery.

naklejone logo

Poczta Polska

Logo
naklejone logo

Agencja ochrony

Logo
oklejanie samochodu

UPS

Zmiana koloru
oklejanie samochodu

Poczta Polska

Logo
oklejanie samochodu

Axel

Reklama
oklejanie samochodu

Piekarnia

Reklama
oklejanie samochodu

DPD

Logo
oklejanie samochodu

BMW

Zmiana koloru