• Slide 1

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Reklama Świetlna


Przygotowując dla naszych Klientów reklamę świetlną, dbamy nie tylko o estetyczne wykonanie, ale również trwałość dostarczanych rozwiązań. Nie zapominamy również o zachowaniu elastyczności – różnorodności oferty, która pozwoli odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.

Jako specjaliści w branży marketingowej doskonale wiemy, po jakie narzędzia należy sięgnąć, by móc wyróżnić się na tle konkurencji. W przestrzeni publicznej jest to zadanie szczególnie trudne. Warto więc zaufać ekspertom, którzy będą w stanie wydobyć z danej działalności to, co stanowi jej największy potencjał i przekuć go w niezwykle ciekawy projekt. Reklama świetlna jest tego doskonałym przykładem. Ujmuje nie tylko wyrazistością – zarówno za dnia, jak i po zmroku - ale przede wszystkim niepowtarzalnością i czytelnością.

Klienci korzystający z naszej oferty mogą liczyć na pomoc w doborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Reklama świetlna nie musi być bowiem tradycyjnym szyldem. Może być wykonana w formie eleganckich i czytelnych liter trójwymiarowych bądź wykonanych na zamówienie kasetonów.

Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, odpowiadając tym samym na wszystkie oczekiwania naszego Klienta.

Kaseton świetlny aluminiowy

Jest to reklama wykonana z profila aluminiowego, który dzięki temu że jest spawany a nie skręcany jak większość kasetonów u konkurencji jest trwały i służy przez długie lata, rama zazwyczaj jest malowana proszkowo pod wybrany kolor wg szerokiej palety barw. Stosujemy podświetlenie wyłącznie LED renomowanych firm takich jak LG, PHILIPS itp., dzięki czemu reklama ma znacznie wydłużoną żywotność, jest oszczędna i lekka. Front stosowany w tego typu reklamach to zazwyczaj plexi wyklejana foliami transluentnymi tylko najlepszych firm jak Oracal, lub frezowany Dibond podklejony plexi stosowaną do podświetleń LED.

Kaseton świetlny z Dibondu

Jest to reklama wykonana w całości z frezowanego Dibondu, dzięki czemu wygląda bardzo efektownie, możemy zastosować materiał o szerokiej gamie kolorystyczne w opcji matowej lub błyszczącej. Reklama tego typu dzięki swojej eleganckiej formy często znajduje zastosowanie w Centrach Handlowych oraz wszędzie tam gdzie liczy się jakość.Oświetlenie w tego typu reklamach stosujemy wyłącznie LED renomowanych firm takich jak LG, PHILIPS itp., dzięki czemu reklama ma znacznie wydłużoną żywotność, jest oszczędna i lekka.

Litery 3D świecące

Litery świecące wykonujemy w zależności od preferencji klienta oraz ich wielkości w całości z plexi lub z profilu aluminiowego w różnych konfiguracjach. Oświetlenie stosowane do podświetlenia liter ze względu na niewielki gabaryt oraz oszczędność użytkowaniu to moduły LED, tylko najlepszych światowych producentów jak LG, PHILIPS itp.Litery mogą świecić w całości, frontem, bokiem lub tyłem, czyli dawać poświatę od tyłu. Wielkogabarytowe litery i znaki podświetlane wykonujemy w technice "elastycznego lica". Bok litery stanowi specjalny profil do napinania winylu, natomiast front jest winylowy, zadrukowany, bądź wyklejony folią do podświetleń. .

kaseton

Kaseton

Zwykły
kaseton dibon

Kaseton

Dibon
litery 3d

Litery 3D

Świecące
kaseton

Piekarnia

Kaseton
kaseton

Bistro

Kaseton
kaseton

Salon gier

Kaseton