• Slide 1

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Reklama Wolnostojąca


Stawiając czoła najwyższym wymogom naszych klientów proponujemy również reklamę wolnostojącą, zaleta takiej formy jest przede wszystkim rozmiar, który w przypadku reklamy ma znaczenie, reklama wolnostojąca służy przede wszystkim do wskazania kierunku do celu lub do reklamy danego produktu lub usługi w miejscu bardziej zauważalnym niż miejsce firmy.Podczas produkcji kładziemy duży nacisk przede wszystkim na materiały, które będą w stanie sprostać nawet najgorszej pogodzie, tak aby zadowolenie naszych klientów było na najwyższym poziomie. Dodatkowo istnieje możliwość oświetlenia reklamy wolnostojącej co skutkuje jeszcze lepszą widocznością reklamy. Dokładamy wszelkich starań aby nadruki na billboardach i pylonach były intensywne i wyraziste co zresztą widać na zdjęciach poniżej. Cieszymy się dużą grupą klientów którzy nam zaufali i są z nami od lat. Wszelkie zamówienia realizujemy najszybciej jak to jest możliwe. Pylony znajdują również zastosowanie jako reklama na ogrodzeniu działalności co w przypadku miejsc trudnych do znalezienia ułatwia dotarcie do celu. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, odpowiadając tym samym na wszystkie oczekiwania naszego Klienta.

Billboard

Billboardy reklamowe są wygodnym i bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym. W naszej ofercie znajdują się elementy do billboardów reklamowych tj. panele reklamowe, ramki, elementy konstrukcji. Dzięki przemyślanej konstrukcji, oraz zestawieniu odpowiednich materiałów produkty są estetyczne, oraz wytrzymałe. W przypadku paneli odpowiednie wyprofilowanie, oraz połączenie poszczególnych elementów zapewnia wysoką sztywność konstrukcji, oraz wysoką estetykę.

Pylon reklamowy

Pylony reklamowe montowane są najczęściej przed wjazdem do firmy, przed budynkiem lub w miejscu, które ma wyznaczać kierunek. Zbudowane są z frezowanego dibondu, tubondu, etalbondu. Wewnetrzną konstrukcję stanowi stalowy szkielet. Cechą charakterystyczną jest sposób pracy, gdzie światło przechodzi tylko przez elementy prezentowane.

 billboard

Fiat

Billboard
tablica naścienna

Elektro Kontakt

Tablica naścienna
tablica naścienna

Wafam

Tablica naścienna