• Slide 1

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

  • Slide 2

    Reklama

    Świetlna Przestrzenna Na pojazdach

Szyldy Tablice


Jedna z najstarszy form reklamy i jednocześnie najpopularniejsza dla małych i średnich przedsiębiorstw.Podstawowa forma reklamy którą większość firm stosuje od pierwszych dni działalności pozwalają przede wszystkim na identyfikacje firmy, streszczenie oferty, przedstawienie cen, pokazanie po krótce czym zajmuje się dana firma. Klient ma szeroki wybór materiałów oraz formę w której wykonujemy: szyldy, tablice, totemy, potykacze oraz koziołki (m.in.: plexi, szkło, wysokiej jakości blacha, pcv) W przypadku szyldów i tablic estetyka oraz trwałość wykonania jest postawiona na pierwszym miejscu. Ze względu na fakt iż taka forma reklamy jest narażona na najtrudniejsze warunki, nie tylko pogodowe, poświęcamy tej kwestii bardzo dużo uwagi, jednocześnie starając się stosować sprawdzone przez te wszystkie lata działalności naszej firmy rozwiązania które nie dają naszym klientom najmniejszych powodów do rozczarowań. Istnieje również możliwość zastosowania elementów odblaskowych dzięki czemu szczególnie w zimowych miesiącach np. potykacze są bardziej widoczne i przede wszystkim czytelniejsze. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, odpowiadając tym samym na wszystkie oczekiwania naszego Klienta.

Szyld

Szyld reklamowy jest wizytówką firmy. Spełnia funkcję informacyjną przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej formy wizualnej. Może być zrealizowany w wielu technikach. Jedną z bardziej popularnych jest kaseton. Bardziej eleganckie może być użycie szkła, lub plexi. Do nowoczesnych wnętrz można zastosować stal grawerowaną lub dibond o fakturze szczotkowanego aluminium.

Tablica

Tablice reklamowe stanowią formę promocji produktów czy usług, która cały czas cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. ] Umieszczenie tablic reklamowych przy drogach, parkingach bądź przed biurem, stanowi doskonałą formę promocji. Na naszą ofertę składa się szeroki wybór tablic reklamowych, jak i totemów, potykaczy czy koziołków - z wysokiej jakości blachy oraz PCV o różnych grubościach. Na reklamach stosujemy grafikę wyciętą ploterowo lub druk wielkoformatowy. Aby reklama była bardziej skuteczna można zastosować elementy wycięte z folii odblaskowej, co pozwoli na zwiększenie widoczności tablicy po zmroku. Oferujemy również wykonanie konstrukcji pod reklamy. Proponujemy konstrukcje w formie skręcanej bądź spawanej - w zależności od wielkości.

szyld

Nauka Jazdy

Szyld
szyld

Jubiler

Tablica
szyld

Kiosk

Szyld